Bouw de prachtige LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 en ga op ontdekking in de ruimte! Organiseer een ruimtemissie naar verre planeten. Deze exclusieve set van LEGO factory bestaat uit ruim 1200 onderdelen en 3 minifiguren. Eerder uitgebracht onder nummer 10213, maar bevat 26 onderdelen meer!
Deze LEGO-set is geschikt voor avonturiers vanaf 14 jaar tot een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Met 1230 onderdelen biedt deze set eindeloos bouwplezier. De LEGO Space Shuttle is een witte, zwarte en bruine bouwset van kunststof met een afmeting van 22 cm in breedte, 44 cm in hoogte en 44 cm in lengte.
Dit STEM-speelgoed met het thema ruimtevaart en een open-ended speelmethode stimuleert de creativiteit en het probleemoplossend vermogen van kinderen. De set werd geïntroduceerd in mei 2010 en is voorzien van een CE-markering. Het is een bouwset die niet elektrisch is en geen batterijen nodig heeft. Daarnaast is deze set compatibel met de Nederlandstalige instructies en wordt geleverd met een gewicht van 2.02 kg in een verpakking met afmetingen van 8 cm in breedte, 48 cm in hoogte en 38 cm in lengte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 kopen voor de prijs van € 583,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 499,95 voor LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 is gemeten op 27-03-2026. De hoogste prijs was € 896,99 op 29-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 397,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1230 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Introductiejaar | 2010 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit, Zwart, Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10231 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 44 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.02 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419169264 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Space Shuttle Expedition - 10231 aankoopt