Groot alarm! De Skull tweeling gaan er vandoor met kluis vol met goud in hun hyperspeed Skull Interceptor ruimteschip. Zet de turbo raketten aan van je super snelle Space Police VX-Falcon ruimtevaartuig! Maar pas op voor de gemene streken van de tweeling. Dit product bestaat uit 456 stukjes.
De LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 is geschikt voor kinderen met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar. De set bevat in totaal 456 bouwstenen van hoogwaardige kunststof en heeft een goudkleurig thema dat zowel politie als sciencefiction omvat.
De verpakking van de LEGO set heeft een breedte van 281 mm, een hoogte van 81 mm, en een lengte van 543 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.81 kg. Voor de volledige functionaliteit van het speelgoed is geen app vereist en het kan niet zelfstandig met internet verbinden. Daarnaast is de CE-markering zichtbaar op het product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 kopen voor de prijs van € 229,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,98 voor LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 229,99 op 17-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 100,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Politie Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 456 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Goud |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5973 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Politie Sciencefiction |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 543 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
EAN
| EAN | 5702014533059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Space Police Hyperspeed Achtervolging - 5973 aankoopt