LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997
- EAN: 5702017592534
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 kunnen kinderen de spannende wereld van Sonic verkennen. De bouwset bevat 393 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Met een productbreedte van 262 mm, een producthoogte van 56.5 mm en een productlengte van 382 mm is deze boot perfect om creatief mee te spelen. Het materiaal van de set is hoogwaardig kunststof, waardoor de boot stevig is en lang meegaat.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Dreamland kun je LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 is gemeten op 30-03-2026. De hoogste prijs was € 43,99 op 02-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 393 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76997 |
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 56.5 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017592534 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Sonic the Hedgehog Tails' avonturenboot - 76997 aankoopt