Breid je LEGO verzamelset uit met de unieke LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij! Deze prachtige bouwset is perfect voor tieners en volwassen bouwers vanaf 12 jaar. Laat je creativiteit de vrije loop terwijl je de winterse decoraties aan de buitenkant bewondert en de gedetailleerde elementen aan de binnenkant ontdekt. Met maar liefst 376 onderdelen biedt deze bakkerij urenlang bouwplezier!
Met de LEGO Bakkerij set kunnen jonge bakkers hun eigen wereld vol zoete lekkernijen creëren. De gedetailleerde accessoires en kleurrijke taarten zorgen voor een speelse en gezellige sfeer. Dankzij het stickervel kunnen kinderen de voorkant van de winkel zelf versieren, waardoor ze hun creativiteit nog meer kunnen uiten.
Deze LEGO verzamelset is niet alleen een geweldig cadeau voor kinderen, maar ook voor volwassenen die dol zijn op miniatuurmodellen en verzamelobjecten. De Bakkerij kan naast andere modellen uit de LEGO winkelserie worden geplaatst, waardoor je een prachtige verzameling kunt creëren om vol trots tentoon te stellen.
Met een hoogte van ca. 12 cm, een breedte van 9 cm en een diepte van 8 cm past de LEGO Bakkerij perfect in elke verzameling. Laat je fantasie de vrije loop en geniet van uren bouwplezier met deze unieke Limited Edition set. Breid je LEGO wereld uit met de charmante LEGO Shops of the world Bakkerij en laat je creativiteit smaken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij - Bakery kopen voor de prijs van € 52,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij - Bakery te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij - Bakery bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,00 voor LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij - Bakery is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 55,99 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 376 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Diverse |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40696 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017598710 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Shops of the world Limited Edition 40696 - Bakkerij - Bakery aankoopt