Ontdek de avontuurlijke wereld van de LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold. Deze indrukwekkende bouwset biedt urenlang bouwplezier voor zowel kinderen als volwassenen. Met maar liefst 3395 onderdelen kunnen fans van alle leeftijden hun creativiteit de vrije loop laten. Dit unieke bosfort, met verschillende verdedigingsmechanismen en verborgen schuilplaatsen, is perfect om de strijd aan te gaan met vijandige ridders en spannende avonturen te beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Goodbricks
- Bij Bol.com kun je LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold kopen voor de prijs van € 374,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 339,95 voor LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 449,95 op 08-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 110,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 12 |
| Aantal onderdelen | 3395 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 910043-1 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 cm |
| Product hoogte | 38 cm |
| Product lengte | 43 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ridders |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017764726 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Set 910043-1 - Forest Stronghold aankoopt