Het LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 is een mysterievliegtuig met cockpit voor Shaggy en Scooby-Doo, hamburger-bommenwerpfunctie, 2 hamburgerbommen, ketting met handgreep en een propeller en wielen die kunnen draaien. Het vliegtuig is inclusief paard-figuur, zwaard van de Ruiter zonder Hoofd, accessoire-elementen zoals pompoenhoofd en cape van de Ruiter zonder Hoofd, een speciale steen met geheim spoor en een gouden bokaal. Daarnaast bevat de set een Scooby-Doo figuur met vliegbrilopdruk. Je kunt de hamburgerbommen op je tegenstander laten vallen, Shaggy aan de ketting omlaag laten zwaaien en de Ruiter zonder Hoofd ontmaskeren door zijn pompoenhoofd-vermomming te verwijderen en de ware identiteit van de schurk te onthullen. Het mysterie-vliegtuig heeft een hoogte van 6 cm, lengte van 17 cm en breedte van 16 cm.
Het product bevat 2 minifiguren (Shaggy en de Ruiter zonder Hoofd / Elwood Crane) plus Scooby-Doo (zittende versie). Daarnaast zijn er 3 minifiguren in totaal en bestaat de set uit 128 onderdelen. De aanbevolen minimum leeftijd is 5 jaar en de aanbevolen maximum leeftijd is 99 jaar. Het speelgoedthema is Film, TV en Muziek, en het type constructiespeelgoed is een bouwset. De verpakking heeft een breedte van 4.600 cm, hoogte van 19.100 cm en lengte van 26.200 cm. Het verpakkingsgewicht is 0 kg en het materiaal is kunststof.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 kopen voor de prijs van € 114,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 114,94 voor LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 is gemeten op 18-09-2025. De hoogste prijs was € 179,95 op 03-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 65,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 128 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LE-75901 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 19 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 4.600 cm |
| Verpakking hoogte | 19.100 cm |
| Verpakking lengte | 26.200 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015349727 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Scooby-Doo Mystery Plane Adventures - 75901 aankoopt