Met de LEGO Racers Rally Rider - 8133 kunnen kinderen zich urenlang vermaken. Deze set, uitgebracht in 2007, bevat 51 groene bouwonderdelen en is geschikt voor alle leeftijden tussen 6 en 12 jaar. Het bevat geen minifiguren, maar biedt wel volop speelmogelijkheden voor autoliefhebbers. De verpakking heeft een breedte van 102 mm, hoogte van 48 mm en lengte van 147 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Racers Rally Rider - 8133 kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Racers Rally Rider - 8133 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Racers Rally Rider - 8133 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,95 voor LEGO Racers Rally Rider - 8133 is gemeten op 09-03-2025. De hoogste prijs was € 32,95 op 09-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 51 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Jaar van uitgave | 2007 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8133 |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 147 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014500297 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Racers Rally Rider - 8133 aankoopt