Klaar voor een rondje razendsnel racen? Deze snelle racetruck heeft een stuurfunctie op het dak van de cabine, een V8 motor met bewegende zuigers, een cabine die naar voren kantelt en deuren die open kunnen! Hij kan tot racewagen worden omgebouwd. Leeftijd vanaf 9 jaar. Met 608 onderdelen in meerkleurig kunststof, is deze LEGO Race Truck Technic geschikt voor kinderen en volwassenen. De verpakking is 280 mm breed, 63 mm hoog en 480 mm lang, met een gewicht van 0.95 kg. Aanbevolen voor kinderen vanaf 9 jaar en ouder. Niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Race Truck Technic bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,95 voor LEGO Race Truck Technic is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 219,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 608 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8041 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014602533 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Race Truck Technic aankoopt