Met de LEGO® Powered Up 88006 Verplaatsingshub breng je jouw LEGO creaties tot leven en laat je ze bewegen dankzij de 2 geïntegreerde positiemotoren en kantelsensor. Deze hub biedt 2 in-/uitgangen, waardoor je andere Powered Up sensoren en motoren kunt aansluiten om je LEGO uitvindingen nog beter te besturen. De Verplaatsingshub werkt op batterijen, die niet inbegrepen zijn. Voor het benodigde type en aantal batterijen kun je de verpakking raadplegen.
Verbind eenvoudig via Bluetooth® vanuit de LEGO® Powered Up app voor optimale functionaliteit. Deze accessoire voor robotspeelgoed is ideaal voor kinderen vanaf 7 jaar en ouder, met een aanbevolen maximale leeftijd van 75 jaar. De hub is wit en grijs van kleur en bestaat uit kunststof bouwstenen. Het bevat 0 minifiguren en heeft 1 onderdeel. De Verplaatsingshub heeft CE-markering en is voorzien van een kwaliteitslabel.
De LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 is in 2022 uitgebracht en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Het kan niet zelfstandig met internet verbinden en biedt geen ondersteuning met updates. De verpakking heeft een breedte van 196 mm, een hoogte van 210 mm, een lengte van 45 mm en weegt 0,15 kg. Deze hub is een essentiële toevoeging aan je LEGO collectie voor uren speelplezier en creativiteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lego
- Bij Lego kun je LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 99,98 op 21-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 75 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit, Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 88006 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 196 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702016398137 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Powered Up Verplaatsingshub - 88006 aankoopt