Sluit de LEGO® Powered Up 88008 Medium lineaire motor aan op de 88006 Verplaatsingshub of de 88009 Hub om je LEGO bouwwerken met uiterste precisie te laten bewegen. Dit LEGO® robotspeelgoedaccessoire bevat een middelgrote positiemotor voor precisiebesturing, een aansluitkabel en een aansluitpunt voor LEGO Powered Up onderdelen. Te gebruiken om LEGO® creaties te motoriseren.
De LEGO Powered Up Medium Lineaire Motor is een perfecte toevoeging voor builders die houden van nauwkeurige bewegingen in hun constructies. Met de mogelijkheid om aan te sluiten op de Verplaatsingshub of de Hub, biedt deze motor de ideale oplossing voor complexe bewegingen. Bovendien is het een essentieel onderdeel om je LEGO creaties te motoriseren en tot leven te brengen.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 16 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 75 jaar, is de LEGO Powered Up Medium Lineaire Motor geschikt voor een breed publiek. Daarnaast is dit STEM-speelgoed en valt het onder het kwaliteitslabel CE, zodat je verzekerd bent van veilig en educatief verantwoord speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 75 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 88008 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 139 mm |
| Verpakking lengte | 139 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0673419309097 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Powered Up Medium lineaire motor - 88008 aankoopt