Met deze draadloze, handzame LEGO® Powered Up 88010 Afstandsbediening kun je LEGO bouwwerken en robotspeelgoed besturen die de 88006 Verplaatsingshub of 88009 Hub bevatten. De afstandsbediening is een handzaam apparaat voor speelgoed dat via Bluetooth® met LEGO Powered Up hubs te verbinden is. Het werkt op batterijen (niet inbegrepen), raadpleeg de verpakking voor informatie over het type en het aantal benodigde batterijen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Powered Up Afstandsbediening - 88010 kopen voor de prijs van € 37,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Powered Up Afstandsbediening - 88010 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Powered Up Afstandsbediening - 88010 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor LEGO Powered Up Afstandsbediening - 88010 is gemeten op 21-03-2025. De hoogste prijs was € 40,99 op 06-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 75 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 88010 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 31 mm |
| Verpakking hoogte | 139 mm |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0673419309103 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Powered Up Afstandsbediening - 88010 aankoopt