LEGO Power Miners Lavatraz - 8191
- EAN: 5702014602427
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Met de LEGO Power Miners Lavatraz - 8191 kunnen kinderen hun bouwvaardigheden verbeteren terwijl ze zich vermaken. Deze bouwset, gemaakt van kunststof bouwstenen, is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud en kan worden gebruikt tot een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar. Het speelgoed heeft een hoogte van 56 cm en wordt geleverd in een bouwset verpakking met een breedte van 260 mm, hoogte van 560 mm, lengte van 300 mm en een gewicht van 0.50 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Power Miners Lavatraz - 8191 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor LEGO Power Miners Lavatraz - 8191 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 159,40 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 134,41. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8191 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 56 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 560 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
EAN
| EAN | 5702014602427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Power Miners Lavatraz - 8191 aankoopt