Vlieg met de geweldige ShuriCopter van Zane de strijd in tegen Generaal Vex in het ijskoude Nimmer-Rijk! Laat de rotors ronddraaien en schiet met de snelvuurwapens. Zet een Spinjitzu aanval in met de tornadospinner van ninjakrijger Jay. Vecht met Zane's katana en shuriken tegen Generaal Vex. De actie stopt nooit voor Zane en Jay FS in de NINJAGO® wereld... of voor jou met deze briljante LEGO® set! Kun jij de Rol van Verboden Spinjitzu aan de gevaarlijke generaal ontfutselen en zo voorkomen dat hij nog machtiger wordt?
Deze LEGO® NINJAGO® set is inclusief 3 minifiguren die nieuw zijn vanaf juni 2019: Zane, Jay FS (Forbidden Spinjitzu) en Generaal Vex. De ShuriCopter is uitgerust met een cockpit voor een minifiguur, een landingsgestel met 2 draaiende shuriken-hakkers, een rotordraaifunctie en 6-schots snelvuurgeschut op elke vleugel. Land met de ShuriCopter om de shuriken-hakkers te laten draaien. Draai aan de knop onder de ShuriCopter om de rotors te laten draaien. Wapens: Zane's zilverkleurige katana en 2 goudkleurige shuriken, plus de Rol van Verboden Spinjitzu van Generaal Vex. Accessoire-elementen: Zane's katanahouder, het 'extra krachtige' hoofdkapelement en de ninja-tornadospinner die nieuw is vanaf juni 2019 van Jay FS, plus het ijsharnas van Generaal Vex.
Met deze coole speelgoedbouwset kunnen kinderen de spannendste actiescènes uit de NINJAGO® tv-serie naspelen. Gebruik de LEGO® Life app om toegang te krijgen tot de intuïtieve bouwinstructies van Instructies PLUS voor deze NINJAGO® speelgoedbouwset. Ook jongere bouwers worden ondersteund bij het bouwproces, via functies om eenvoudig in te zoomen en te draaien en een speciale doorschijnende modus waarmee ze hun creaties tijdens het bouwen kunnen visualiseren. De ShuriCopter speelgoedhelikopter is ca. 10 cm hoog, 31 cm lang en 24 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO NINJAGO ShuriCopter - 70673 kopen voor de prijs van € 89,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO NINJAGO ShuriCopter - 70673 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO NINJAGO ShuriCopter - 70673 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,49 voor LEGO NINJAGO ShuriCopter - 70673 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 108,79 op 18-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 86,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 347 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70673 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| Voedingstype | 700002334 |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016365504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO NINJAGO ShuriCopter - 70673 aankoopt