Stuur je drone naar deze fantastische straaljager met zijn scherpe zwaarden, boordgeschut en allerlei coole piraatdetails. Wees voorzichtig: het haaienvliegtuig kan op elk moment een bombardement van dynamiet of rotte vis ontketenen! Verander de drone in een jetpack voor Lloyd en lanceer de ninjaheld in het luchtgevecht. Haal het haaienvliegtuig neer en probeer de gevangen Kai te bevrijden uit de greep van het Djinn-zwaard!
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar is dit LEGO Ninjago Haaienvliegtuig een geweldige toevoeging voor zowel jongere als oudere kinderen. De set bevat 2 minifiguren en bestaat uit in totaal 221 onderdelen, waardoor er veel speelplezier en bouwplezier te beleven is.
Dit haaienvliegtuig in rood gekleurde kunststof heeft een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen voor speelgoed. Met afmetingen van 19.1 cm bij 4.6 cm bij 26.2 cm is dit fantasy- en filmthema-speelgoed een opvallende verschijning in elke speelgoedcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Ninjago Haaienvliegtuig - 70601 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Ninjago Haaienvliegtuig - 70601 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Ninjago Haaienvliegtuig - 70601 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 76,19 voor LEGO Ninjago Haaienvliegtuig - 70601 is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 104,45 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 221 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70601 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 4.6 cm |
| Product lengte | 26.2 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
EAN
| EAN | 5702015591423 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Ninjago Haaienvliegtuig - 70601 aankoopt