Pas op! Iron Baron, Heavy Metal, Skullbreaker en Muzzle vallen aan in hun krachtige LEGO® NINJAGO® 70654 Dieselnaut tank! Pak je wapens en houd ze samen met Teen Wu, Jay en Zane tegen. Ontwijk de wapens met veermechanisme en de kraan met ninjagrijper van de Dieselnaut. Voorkom dat je gevangen wordt genomen in de gevangenis van dit monsterlijke voertuig en zorg ervoor dat die wrede drakenjagers het volledige Drakenharnas niet in handen krijgen!
De Dieselnaut tank van de drakenjagers is voorzien van een minifiguurcockpit die open kan, een platform met een dak dat open kan met ruimte voor maximaal 2 slechteriken, 2 draaiende geschutskoepels (elk met een wapen met veermechanisme), een kraanfunctie, een afneembare en te openen gevangenis voor maximaal 3 minifiguren en een verborgen vak achterin met een afneembaar, inklapbaar wapenrek, 3 speren, een halvemaanzwaard en een tanto.
Het standbeeld bevat afneembare Drakenharnaselementen: de Drakenhelm, de Drakenborstplaat, het Drakenbotzwaard en het Drakenschild. Bedien de kraan van de Dieselnaut om ninjastrijders of het standbeeld te grijpen en op te tillen. Wapens zoals Teen Wu's bouwbare katana, Jay's kusarigama en bouwbare katana, Zane's pijl en boog, Iron Barons staf, tanto en cyborgarm, Heavy Metals Vengestone Chain geweer, Muzzles speer en Skullbreakers zeis zijn inbegrepen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO NINJAGO Dieselnaut - 70654 kopen voor de prijs van € 309,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO NINJAGO Dieselnaut - 70654 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO NINJAGO Dieselnaut - 70654 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,49 voor LEGO NINJAGO Dieselnaut - 70654 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 379,95 op 18-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 297,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 1179 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70654 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.72 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702016110692 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO NINJAGO Dieselnaut - 70654 aankoopt