Sensei Wu en de ninja's begeven zich op een gevaarlijke tocht aan boord van de Destiny's Bounty, een oud scheepswrak. Diep verborgen in een geheimzinnige slangentempel ontdekken ze de machtige gouden Hypnobrai staf. Ze landen met hun vliegende schip om de staf te veroveren, maar Zane en Jay lopen in een giftige hinderlaag van Hynobrai Generaal Skales en zijn handlanger Slithraa. Sensei Wu vuurt het scheepskanon af, maar dan verschijnt zijn oude vijand, Lord Garmadon. Kan Sensei Wu de Ninjago schatten aan boord van het schip verdedigen? Tijdens dit gevecht kan het lot van de wereld van Ninjago definitief worden beslist!
Bij de set horen 6 minifiguren: - Sensei Wu - Kendo Zane - Kendo Jay - Lord Garmadon - Skales en Slithraa - Destiny's Bounty ninjaschip - slangenstaf altaar - gouden Hypnobrai staf - 16 wapens.
De LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 wordt aanbevolen voor kinderen en volwassenen. De set heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar. Met 657 onderdelen biedt deze bouwset uren speelplezier. De verpakking heeft een afmeting van 300 mm (breedte) x 500 mm (hoogte) x 400 mm (lengte) en weegt 0.80 kg. Het materiaal van de set is kunststof en de kleur is multicolor. Met zichtbare CE-markering voldoet deze set aan de nodige kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 kopen voor de prijs van € 399,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 384,95 voor LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 399,95 op 25-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 657 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9446 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014831209 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Ninjago Destiny's Bounty - 9446 aankoopt