Kinderen kunnen spannende scènes uit de tv-serie NINJAGO: Crystallized naspelen met deze LEGO NINJAGO Kristalkoning (71772) set. Met dit toffe ninja speelgoed krijgen ze de uitdaging om Lloyd te helpen met zijn missie om de invasie van NINJAGO City tegen te houden. Dit geweldige speelgoed voor kinderen vanaf 9 jaar bevat een bouwbare actiefiguur van een centaur met 4 benen, 2 armen, vleugels, een groot NINJAGO zwaard en een platform voor een LEGO NINJAGO poppetje in zijn borstkas. Er zijn 5 poppetjes inbegrepen in de set, die klaar zijn voor de strijd: een exclusieve, nooit eerder uitgebrachte versie van LEGO NINJAGO Lloyd, en poppetjes van de Kristalkoning, Harumi, een Wraakstenen Bewaker en een Wraakstenen Strijder, elk met wapens, zodat kinderen er allerlei spannende duels in NINJAGO City mee kunnen naspelen.
Dit avontuurlijke actiefiguren speelgoed bestaat uit een gigantische figuur van de Kristalkoning en een exclusief LEGO poppetje van Lloyd; kinderen kunnen spannende verhalen bedenken of actie naspelen uit de tv-serie NINJAGO: Crystallized. De Kristalkoning kan transformeren in een angstaanjagende verstelbare centaur met 4 benen, 2 armen, vleugels, een groot zwaard en een platform voor een NINJAGO poppetje in zijn borstkas. Inclusief een minifiguur van Lloyd, die nooit eerder verschenen is, plus Harumi, een Wraakstenen Bewaker en een Wraakstenen Strijder en diverse enkelzijdige en dubbelzijdige zwaarden. Kinderen kunnen spannende confrontaties aangaan met de Kristalkoning die is getransformeerd in een centaur en de 3 gevaarlijke strijders aan zijn zijde - het is ontzettend belangrijk dat ze de invasie van NINJAGO City een halt toeroepen!
Verras kinderen die fan zijn van LEGO NINJAGO speelgoed en actiefiguren met dit coole bouwmodel van de Kristalkoning, als verjaardagscadeau of presentje voor de feestdagen. Afmetingen: de Kristalkoning is ca. 26 cm hoog, 30 cm lang en 40 cm breed. Bevat 722 onderdelen. Bekijk ook andere leuke sets uit de NINJAGO: Crystallized tv-serie, waaronder Lloyd's Gouden Ultra Draak (71774) en Nya's Samoerai X MECH (71775). Deze speelset met een spannend duel tussen ninja's en schurken is een geweldig cadeau voor kinderen vanaf 9 jaar die gek zijn op actiefiguren en LEGO NINJAGO speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO NINJAGO De Kristalkoning - 71772 kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO NINJAGO De Kristalkoning - 71772 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO NINJAGO De Kristalkoning - 71772 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,74 voor LEGO NINJAGO De Kristalkoning - 71772 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 163,99 op 07-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 130,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 722 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71772 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 477 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017152042 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO NINJAGO De Kristalkoning - 71772 aankoopt