LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821
- EAN: 5702017584638
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten gaan en de spannende wereld van Ninjago ontdekken. Deze bouwset bevat 1055 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar. De drakenmecha heeft een lengte van 354 mm, een breedte van 378 mm en een hoogte van 394 mm, waardoor het een indrukwekkend bouwwerk is. De kleurrijke set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een MPN van 71821.
De doelgroep van deze bouwset zijn kinderen en er is geen app vereist voor de volledige functionaliteit ervan. Bovendien kan de drakenmecha niet zelfstandig met internet verbinden en ondersteunt het geen updates. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van dit product gegarandeerd. De verpakking heeft een breedte van 351 mm, een hoogte van 72 mm en een lengte van 374 mm, met een gewicht van 1.44 kg.
De LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha is een bouwset die zowel kinderen als volwassenen zal bekoren. Met dit product kunnen Ninjago-fans hun favoriete scènes naspelen en hun eigen creatieve verhalen bedenken. Een geweldige toevoeging aan elke LEGO-collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Top1Toys kun je LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,24 voor LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 99,99 op 19-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 43,75. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal onderdelen | 1055 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi kleuren |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71821 |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 378 mm |
| Product hoogte | 394 mm |
| Product lengte | 354 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 351 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.44 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017584638 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO NINJAGO® Cole's reusachtige drakenmecha 71821 aankoopt