LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839
- EAN: 5702017815725
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef spannende avonturen met de LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha (71839)! Deze fantastische bouwset is speciaal ontworpen voor ninjafans vanaf 7 jaar en laat kinderen scènes naspelen uit het derde seizoen van de populaire tv-serie NINJAGO® De Drakenstrijd. Met 213 onderdelen stimuleert deze set de creativiteit en motorische vaardigheden van kinderen terwijl ze hun eigen verhalen creëren.
De NINJAGO mecha is uitgerust met verstelbare armen en benen, die in verschillende richtingen kunnen bewegen voor een dynamische speelervaring. Het draaibare bovenlijf en de borstkas, die open kan voor het plaatsen van een minifiguur, voegen een extra laag van interactie toe. Hierdoor kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en verschillende scenario's uitspelen met deze robuuste strijdmecha.
Daarnaast kunnen kinderen hun creativiteit verder uiten door de lichaamsdelen en wapens van Arins Spinjitzu strijdmecha te combineren met andere aanpasbare mecha's uit het NINJAGO assortiment van 2024, zoals Cole's aardemecha en Kai's vuurmecha. Dit biedt eindeloze mogelijkheden en maakt het bouwen nog leuker!
Bij de set zijn ook twee minifiguren inbegrepen: Arin, gewapend met een kristallen katana, en een Draconische geeststrijder met een eigen zwaard. Samen met het model van baby Riyu kunnen ze spannende confrontaties tussen goed en kwaad aangaan. Deze combinatie van personages bevordert het rollenspel en zorgt voor urenlang speelplezier.
De LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha is niet alleen een leuk cadeau voor jongens en meisjes, maar helpt ook bij de ontwikkeling van sociale vaardigheden tijdens het spelen met vrienden of familie. De set is CE-gecertificeerd, wat garant staat voor veilige speelervaringen. Begin vandaag nog aan de ultieme ninja-ervaring!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839 kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,59 voor LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839 is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 03-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 213 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71839 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 61 mm |
| Product lengte | 191 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 188 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017815725 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® NINJAGO® Arins Spinjitzu Strijdmecha Speelgoed - 71839 aankoopt