Ontdek een spannende nieuwe wereld met de LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar (71714), waar gamers uit NINJAGO® City verdwijnen! Reis via de speelkast naar de gevaarlijke domeinen van het videospel Prime Empire en ga de strijd aan met de sinistere Unagami en zijn handlangers. Personaliseer jouw ervaring door je eigen personage en wapen te kiezen, en maak je klaar voor avonturen vol actie en creativiteit!
Deze unieke NINJAGO set bevat een minispeelkast en twee exclusieve minifiguren: Digi Kai en Avatar Kai. Kinderen vanaf 7 jaar kunnen gemakkelijk met de 49 onderdelen aan de slag, het perfecte speelgoed voor zowel jongens als meisjes. De speelkast is compact en kan eenvoudig worden meegenomen voor speelplezier onderweg, waardoor het ideaal is als cadeau voor een verjaardag of zomaar tussendoor.
Met deze speelset breng je de fantasiewereld tot leven! Kinderen leren hun creativiteit te gebruiken om spannende verhalen te bedenken en na te spelen. De set blijkt niet alleen leuk, maar ook veilig, aangezien alle LEGO stenen voldoen aan de strengste kwaliteits- en veiligheidsnormen.
Er zijn geen batterijen nodig; de imaginaire kracht van kinderen voedt deze set, wat leidt tot eindeloze avonturen in Prime Empire. Volg de duidelijke instructies om snel en zonder gedoe de speelkast te bouwen, en geniet van urenlang speelplezier.
De LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar is meer dan alleen speelgoed; het is een manier voor kinderen om hun favoriete ninja's en mythologische verhalen opnieuw te ontdekken. Durf jij het aan om de uitdagingen van Prime Empire aan te gaan met deze fantastische speelset? Laat je creativiteit de vrije loop en beleef de actie als nooit tevoren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar - 71714 kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar - 71714 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar - 71714 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar - 71714 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 23-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00083284 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Frans Nederlands |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 246 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702016616996 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO NINJAGO Arcade Pod Kai Avatar - 71714 aankoopt