LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008
- EAN: 5702017824239
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Transformeer je liefde voor sneakers in een indrukwekkend bouwproject met de LEGO® Nike Dunk (43008) bouwset! Deze unieke set, speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 10 jaar, laat je kennismaken met de iconische Nike Dunk sneaker die meer dan 40 jaar geschiedenis met zich meedraagt. Bouw jouw eigen stijlvolle sneaker en laat je sportieve kant zien met dit kleurrijke en aanpasbare model dat zeker in elke verzameling thuishoort.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lego
- Bij Lego kun je LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,99 voor LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1180 |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 43008 |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 378 mm |
| Verpakking hoogte | 70.5 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.89 kg |
EAN
| EAN | 5702017824239 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Nike Dunk, Decoratieve Sneaker, Bouwset met Exclusieve Minifiguur, Cadeau voor Meisjes en Jongens, Displaymodel voor Verzamelaars, Kleurrijk Kinderspeelgoed 43008 aankoopt