Inspireer de creativiteit van kinderen en mechafans vanaf 8 jaar met de LEGO Monkie Kid Mini Mech (80051). Dit indrukwekkende bouwpakket bestaat uit 556 kleurrijke onderdelen en weegt 702 gram. De set is perfect voor zowel jongens als meisjes en biedt een aantrekkelijk avontuur voor elf tot negentigjarige bouwliefhebbers.
De LEGO Monkie Kid Mini Mech bevat een gedetailleerd actiefiguur met beweegbare armen, benen en een staart, waardoor kinderen eindeloze speelmogelijkheden hebben. De cockpit kan eenvoudig worden geopend om toegang te krijgen tot het hoofd van de mech. Bovendien zijn er een gouden staf en een bouwbare wolkenstandaard inbegrepen om het voltooide model trots op te laten staan.
Met de gebruiksvriendelijke LEGO Builder-app kunnen kinderen hun bouwervaring nog verder verbeteren. Deze app stelt hen in staat om in te zoomen op de 3D-modellen, sets op te slaan en hun voortgang bij te houden, wat het bouwen nog leuker maakt. Combineer deze set met andere Monkie Kid sets (zoals 80050, 80053 en 80054) om een nog groter speelplezier te creëren en de 5e verjaardag van LEGO Monkie Kid te vieren.
Deze LEGO-set is geïnspireerd op het klassieke boek 'De reis naar het westen' en is een speelse manier voor ouders om de legende van de Monkey King met hun kinderen te delen. Door het gebruik van hoogwaardig kunststofmateriaal is deze set ontworpen om jarenlang mee te gaan en talloze avonturen te beleven.
Met de CE-markering en het veiligheidshandenboek dat aandacht besteedt aan het feit dat deze set niet geschikt is voor kinderen onder de 36 maanden, is deze bouwset niet alleen leuk, maar ook veilig. Laat je kinderen genieten van urenlang creatief spelen met de LEGO Monkie Kid Mini Mech!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je LEGO Monkie Kid Mini Mech 80051, Bouwpakket, 8 jaar, Kunststof, 556 stuk(s), 702 g kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Monkie Kid Mini Mech 80051, Bouwpakket, 8 jaar, Kunststof, 556 stuk(s), 702 g te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Monkie Kid Mini Mech 80051, Bouwpakket, 8 jaar, Kunststof, 556 stuk(s), 702 g bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor LEGO Monkie Kid Mini Mech 80051, Bouwpakket, 8 jaar, Kunststof, 556 stuk(s), 702 g is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 44,99 op 13-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 556 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80051 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017584669 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Monkie Kid Mini Mech 80051, Bouwpakket, 8 jaar, Kunststof, 556 stuk(s), 702 g aankoopt