Trumpsy, een Lego Mixel uit Serie 7, combineer hem nu met andere Lego Mixels. Trumpsy is een gele/paarse bouwset van kunststof met een speelgoedthema geïnspireerd op sciencefiction. Dit product heeft een CE-markering en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Met slechts 1 onderdeel en een afmeting van 1x1x1 cm is Trumpsy een leuke toevoeging aan de bouwcollectie van elke LEGO-fan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Mixels Trumpsy - 41562 kopen voor de prijs van € 24,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Mixels Trumpsy - 41562 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Mixels Trumpsy - 41562 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,90 voor LEGO Mixels Trumpsy - 41562 is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel/Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41562 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600075721 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Speelgoedthema | Sciencefiction |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 1.5 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
EAN
| EAN | 5702015594158 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Mixels Trumpsy - 41562 aankoopt