Ontdek de spannende wereld van de LEGO® Minifiguren Marvel Studios (71031)! Dit verrassingszakje bevat een verzameling van 1 van de 12 unieke en gelimiteerde bouwfiguren. Iedere minifiguur brengt een overvloed aan actie en avontuur, perfect voor superheldenfans van alle leeftijden!
In deze serie vind je iconische personages uit populaire Marvel Studios Original series zoals WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki en What If?. Van de krachtige Scarlet Witch en Vision tot de schimmige Zombiejager Spidey en de unieke Zombie Captain America – er is voor ieder wat wils!
Elke zorgvuldig vervaardigde minifiguur komt met 1 of meer accessoires, verpakt in een verzegeld verrassingszakje. Deze additionele elementen vergroten de speelmogelijkheden en zorgen ervoor dat kinderen, alleen of met vrienden, talloze avonturen kunnen beleven. De LEGO® Minifiguren zijn ideaal voor kinderen vanaf 5 jaar, omdat ze de fantasie prikkelen en creativiteit stimuleren.
De verzamelwaardige minifiguren zijn een geweldige toevoeging aan elke LEGO® collectie en maken het perfecte cadeau voor zowel kinderen als volwassen fans. Deze set bevat in totaal 36 minifiguren en biedt een breed scala aan mogelijkheden om te spelen en te verzamelen.
Alle LEGO® onderdelen voldoen aan strenge veiligheidsnormen en zijn ontworpen voor eenvoudige montage en demontage. Ze zijn gemaakt van kwalitatief hoogwaardige kunststoffen en hebben een CE markering, wat aantoont dat ze veilig zijn voor gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minifigures 71031 - Marvel Studios - box met 36 minifiguren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 489,99 voor LEGO Minifigures 71031 - Marvel Studios - box met 36 minifiguren is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 699,00 op 30-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 209,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 36 |
| Aantal onderdelen | 36 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71031-3 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017094038 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minifigures 71031 - Marvel Studios - box met 36 minifiguren aankoopt