LEGO® Minecraft Het verwoeste portaal (21172) geeft Minecraft speelplezier een nieuwe dimensie. Kinderen gaan op een missie om Steve, het bekende Minecraft personage, te helpen om het ultieme harnas te maken. Maar eerst moeten ze een reeks creatieve uitdagingen en avonturen boordevol actie zien te overwinnen. Dit leuke speelgoed met een portaal, een van de spannendste onderdelen van Minecraft, beschikt over met de hand bedienbare functies om de gevaarlijke, interdimensionale poort te activeren en te deactiveren. Deze eindeloos boeiende bouw- en speelset zal Minecraft spelers urenlang weten te vermaken.
LEGO® Minecraft Het verwoeste portaal (21172) neemt Minecraft spelers mee door een oud portaal naar een avontuur met meerdere dimensies waar geen einde aan komt. De set bevat het populaire Minecraft personage Steve plus bekende figuren - een lammetje, een babyhoglin en een Wither-skelet - en een bouwbaar portaal dat je met de hand kunt bedienen. Kinderen die graag Minecraft spelen, zullen dit spannende portaalavontuur geweldig vinden. Het model beschikt over met de hand bedienbare functies om het gevaarlijke, interdimensionale portaal te activeren en te deactiveren.
Een fantastisch cadeau voor Minecraft spelers, liefhebbers van actie en avontuur en kinderen vanaf 8 jaar die zich graag aan creatieve bouwprojecten wagen. Deze op verschillende manieren in te delen set is ca. 13 cm hoog, 21 cm breed en 15 cm diep - perfect om mee te spelen, op een mooi plekje neer te zetten en te combineren met andere LEGO® Minecraft sets. De speelset bevat kleurrijke versies van de Minecraft Bovenwereld en de Nether, een bouwbaar portaal en authentieke Minecraft accessoires, waaronder Steve's netherite harnas en zwaard.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft Het Verwoeste Portaal - 21172 kopen voor de prijs van € 74,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft Het Verwoeste Portaal - 21172 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft Het Verwoeste Portaal - 21172 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Minecraft Het Verwoeste Portaal - 21172 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 74,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 316 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21172 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016913903 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft Het Verwoeste Portaal - 21172 aankoopt