Ga op een avontuurlijke reis naar de dagenloze End dimensie voor de ultieme confrontatie in Minecraft! Schiet vuurballen met de enderdraak en zet zijn ledematen in dynamische houdingen. Bewonder je drakendodersharnas, pak je drankje, enderparel en betoverde boog en bereid je voor op Het laatste gevecht! Deze set bevat 222 onderdelen en is ideaal voor kinderen tussen de 4 en 14 jaar oud. Inclusief een code waarmee je een LEGO® drakendoderskin kunt krijgen in de online Minecraft Bedrockeditie van de game. Met figuren van een enderdraak en een enderman, biedt dit LEGO Minecraft speelgoed urenlang speelplezier voor fans van alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft Het Laatste Gevecht - 21151 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft Het Laatste Gevecht - 21151 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft Het Laatste Gevecht - 21151 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor LEGO Minecraft Het Laatste Gevecht - 21151 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 99,99 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 77,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21151 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Dieren Draken |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 19.00 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016370898 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft Het Laatste Gevecht - 21151 aankoopt