Het LEGO Minecraft-speelgoed 'het bijenhuisje' zal liefhebbers van Minecraft en kinderen vanaf 8 jaar enthousiast maken. Want deze set biedt talloze speelmogelijkheden zowel binnen als buiten het huisje. Spelers gebruiken hun creatieve Minecraft bouwtalent om een huis in de vorm van een bij te bouwen. Dankzij het afneembare dak kunnen kinderen eenvoudig aan de binnenkant spelen. Buiten vinden ze een bijenkorf om honing te oogsten, een boerderij om gewassen te verbouwen en vijandige mobs om zich tegen te verdedigen. De set bevat een spelersfiguur in de vorm van een honingbeer, een babyzombie, 3 bijen en 1 boze bij. Er is ook een functie waarmee 2 bijen rond de boom kunnen racen door ze snel aan te tikken. Voor extra digitaal plezier heeft de LEGO Builder app intuïtieve zoom- en draaifuncties waarmee kinderen hun model kunnen visualiseren terwijl ze het bouwen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft Het Bijenhuisje Bouwspeelgoed - 21241 kopen voor de prijs van € 78,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft Het Bijenhuisje Bouwspeelgoed - 21241 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft Het Bijenhuisje Bouwspeelgoed - 21241 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor LEGO Minecraft Het Bijenhuisje Bouwspeelgoed - 21241 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 78,00 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 66,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 254 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21241 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017415161 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft Het Bijenhuisje Bouwspeelgoed - 21241 aankoopt