Pillagers houden een ijzergolem gevangen in een kooi. Kan de dappere ridder de vriend van de dorpsbewoners redden van de vijandige mobs? Jij beslist! Gebruik de TNT om de kooi open te blazen en houd je bijl in de aanslag om de Pillagers aan te pakken. Maar waar verbergen ze zich? In de tent of in de oefenruimte voor het boogschieten misschien? Kijk uit voor de schapen! Als je de Pillagers hebt verslagen, kun je het driedelige model ombouwen voor een nieuw avontuur!
Een Minecraft reddingsavontuur met populaire personages uit de game Pillagers en een ijzergolem die tot leven komen in een aanpasbare driedelige LEGO® Minecraft speelset! Kinderen zullen dol zijn op de LEGO® Minecraft Pillagers met kruisboog, nieuw vanaf januari 2020. De set bevat ook een coole TNT-explosiefunctie, een volledig uitgeruste tent en een plek om te oefenen met boogschieten, compleet met dummies om op te schieten.
Spelers blazen de Minecraft kooi open met TNT om de ijzergolem te redden en vervolgens de strijd met de lastige Pillagers aan te gaan! En als het gevecht voorbij is, kan de driedelige set worden omgebouwd voor nog meer avonturen. Geef jongens en meisjes vanaf 7 jaar deze veelzijdige Minecraft speelset cadeau voor Sinterklaas, Kerst of hun verjaardag, of voor welke gelegenheid dan ook! Geweldig voor LEGO® fans en Minecraft gamers die op zoek zijn naar nieuwe manieren om hun favoriete game te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft De Pillager Buitenpost - 21159 kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft De Pillager Buitenpost - 21159 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft De Pillager Buitenpost - 21159 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor LEGO Minecraft De Pillager Buitenpost - 21159 is gemeten op 11-04-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 17-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 251 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21159 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419319034 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft De Pillager Buitenpost - 21159 aankoopt