Niemand is veilig in de jungle met LEGO® Minecraft De junglechaos (21176). Deze creatieve bouw- en speelset bevat het populaire Junglegedrocht, plus een heleboel coole Minecraft personages en kenmerken. De ultieme Minecraft junglereusMinecraft spelers zullen dit grote, strijdlustige beest geweldig vinden. Met zijn reusachtige beweegbare kop, bek die open kan en arm die is gemaakt om dingen te verpletteren is het Junglegedrocht de superster van de Minecraft jungle. De set bevat ook een Minecraft verkenner, archeoloog, betoverde Creeper, skelet, ijzergolem en een bouwbare, gewervelde plant met grijpgrage bloemblaadjes voor een heleboel fantasierijke speelmogelijkheden. Kinderen die hun passie voor Minecraft graag aan iedereen laten zien, kunnen diverse opvallende opstellingen maken met deze veelzijdige set.
LEGO® Minecraft De junglechaos (21176) bevat het populaire Minecraft Junglegedrocht, plus een heleboel coole Minecraft personages en kenmerken. Naast het enorme Junglegedrocht is deze set ook inclusief personages van een verkenner en een archeoloog, een betoverde Creeper, een skelet, een ijzergolem en een gewervelde plant met grijpgrage bloemblaadjes. Het Junglegedrocht is een volledig verstelbaar personage met beweegbare armen, kop, mond, poten en middel voor eindeloze speelmogelijkheden. Verras Minecraft spelers met iets heel bijzonders. LEGO® Minecraft De junglechaos is een geweldig cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid voor kinderen vanaf 8 jaar. Het model is ca. 15 cm hoog ideaal om fantasierijk mee te spelen, op een mooi plekje neer te zetten en te combineren met andere LEGO® Minecraft sets.
Het Junglegedrocht staat stevig op een grote bouwplaat. Een beweegbare monsterplant, sokkel en bamboeplant staan op hun eigen kleinere bouwplaten voor nog meer aanpassingsmogelijkheden. Met LEGO® Minecraft speelsets krijgen Minecraft spelers een nieuwe manier om van hun favoriete game te genieten met personages, scènes en functies die tot leven worden gebracht met een fantasierijke verzameling LEGO stenen en onderdelen. LEGO® bouwsets voldoen aan strikte kwaliteitsnormen, waardoor ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn dat is al zo sinds 1958.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft De Junglechaos - 21176 kopen voor de prijs van € 109,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft De Junglechaos - 21176 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft De Junglechaos - 21176 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor LEGO Minecraft De Junglechaos - 21176 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 109,95 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 69,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 489 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21176 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017035949 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft De Junglechaos - 21176 aankoopt