Word de meesterbouwer van de Minecraft wereld met de LEGO 21123 The Iron Golem! Deze unieke set laat je jouw eigen Iron Golem bouwen, vol met de iconische elementen uit de populaire game Minecraft. Bewonder de precisie terwijl je dit indrukwekkende model in elkaar zet. "The world is yours to build, protect and enjoy" - Minecraft Met deze set kun je jouw eigen Iron Golem creëren en beschermen tegen de mobs. De set is 12 cm lang, 12 cm breed en 20 cm hoog wanneer hij gebouwd is en bevat 208 stukjes. De minifigures zijn uniek en geven de set een extra dimensie. De set is perfect voor verzamelaars en gamers die op zoek zijn naar een bijzonder en uitdagend project.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar, is deze set geschikt voor een breed publiek. Met 208 onderdelen en 2 minifiguren biedt de set urenlang bouwplezier. De kleurrijke en gedetailleerde bouwstenen zorgen voor een meeslepende bouwervaring die zowel kinderen als volwassenen aanspreekt.
De LEGO 21123 The Iron Golem is een bouwset van hoogwaardige kunststof materialen en voldoet aan de CE-markering voor kwaliteit en veiligheid. Met afmetingen van 19.1 cm breed, 6.1 cm hoog en 26.2 cm lang, past deze set perfect in elke speelkamer. Het speelgoedthema Fantasy zorgt voor een extra dimensie aan het bouw- en speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft De IJzergolem- 21123 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor LEGO Minecraft De IJzergolem- 21123 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,99 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 50,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 208 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21123 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 6.1 cm |
| Product lengte | 26.2 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419246798 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft De IJzergolem- 21123 aankoopt