Ga op avontuur met de LEGO Minecraft set 21147 - De Bedrock Avonturen! Neem je fakkel en ijzeren zwaard mee en bereid je voor op spannende acties samen met de personages Alex en Steve. Verken de diepten van de Minecraft Bovenwereld en kom oog in oog te staan met gevaarlijke wezens zoals een Creeper, een zombie en een angstaanjagende grottenspin. Deze set bevat een draaiende grottenspin-spawner, waardoor elke expeditie tot een unieke uitdaging wordt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 kopen voor de prijs van € 171,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,99 voor LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 197,95 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 97,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 630 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21147 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Minecraft |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016109658 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft De Bedrock Avonturen - 21147 aankoopt