Met de LEGO Minecraft Crafting Box 21116 kan je eindeloos je creativiteit de vrije loop laten! Bouw je eigen Minecraft modellen met de 518 onderdelen in deze set. Volg de 8-in-1 instructies of laat je inspireren door de foto's en scenario's om steeds nieuwe Minecraft biotopen te creëren. De set bevat een minifiguur van Steve, compleet met accessoires, en ook nog een skelet en een mooshroom om je avonturen mee uit te breiden.
De LEGO Minecraft Crafting Box is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 8 jaar oud. Met 2 minifiguren en een scala aan elementen biedt deze set urenlange speel- en bouwplezier. De zwarte kunststof bouwstenen zijn van hoogwaardige kwaliteit en voorzien van een CE-markering voor veiligheid.
De afmetingen van het eindproduct zijn indrukwekkend: 262 mm breed, 94 mm hoog en 382 mm lang. De verpakking van de set is net zo mooi als het product zelf, met afmetingen van 266 mm bij 97 mm bij 383 mm en een gewicht van 1 kg. De set bevat geen elektronische componenten en is niet verbonden met internet, waardoor het een veilige en pure speelervaring biedt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Minecraft Crafting Box - 21116 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor LEGO Minecraft Crafting Box - 21116 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 209,99 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 150,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 509 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21116 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 10428642 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 94 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015296557 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Minecraft Crafting Box - 21116 aankoopt