Laat jonge fans het kerstfeest uit de LEGO® Star Wars: Feestdagenspecial herbeleven met dit Millennium Falcon kerstdiner. Dit geweldige cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar is een direct herkenbare, van stenen gebouwde versie van de leefruimte en slaapvertrekken van de beroemde Millennium Falcon. Een bouwbare kerstboom, kleurrijke kerstverlichtingselementen, een maretak en een bord met kalkoen- en wortelelementen op tafel zorgen voor een feestelijke sfeer.
Bouwen, spelen en combineren De set bevat ook 5 LEGO Star Wars™ personages, waaronder minifiguren van Rey en Finn in kersttruien die nieuw zijn in oktober 2023, plus accessoires zoals Rey's Jedi boek om de scène tot leven te brengen. Voeg voor nog meer creatieve speelmogelijkheden de minimodellen en personages toe die te vinden zijn in de LEGO Star Wars adventkalender voor 2023 (75366).
Dit geweldige cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar is een direct herkenbare, van stenen gebouwde versie van de leefruimte en slaapvertrekken van de beroemde Millennium Falcon. Een bouwbare kerstboom, kleurrijke kerstverlichtingselementen, een maretak en een bord met kalkoen- en wortelelementen op tafel zorgen voor een feestelijke sfeer. Bouwen, spelen en combineren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Coolshop
- Bij Coolshop kun je LEGO Millennium Falcon Weihnachtsdiorama - 40658 kopen voor de prijs van € 44,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Millennium Falcon Weihnachtsdiorama - 40658 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Millennium Falcon Weihnachtsdiorama - 40658 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,75 voor LEGO Millennium Falcon Weihnachtsdiorama - 40658 is gemeten op 07-09-2025. De hoogste prijs was € 43,00 op 24-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pascalstraat 17B, 3316GR Dordrecht |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@andries.org |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40658 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Andries B.V. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0613732644 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017471556 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Millennium Falcon Weihnachtsdiorama - 40658 aankoopt