Maak je klaar voor avontuur met het LEGO Militair Arsenaal! Deze spannende set nodigt kinderen uit om hun fantasie te gebruiken en meeslepende gevechten tussen soldaten en piraten na te spelen. De set bevat maar liefst 17 onderdelen, waaronder een dappere soldaat, zwaard, geweer, pistool en diverse accessoires die elk spel vol actie en avontuur maken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Militair Arsenaal kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Militair Arsenaal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Militair Arsenaal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor LEGO Militair Arsenaal is gemeten op 23-11-2025. De hoogste prijs was € 59,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 17 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2009 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8396 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.4 cm |
| Product hoogte | 9.1 cm |
| Product lengte | 4.1 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Piraten |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014518575 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Militair Arsenaal aankoopt