Alarm! Ant-Man wordt aangevallen door de gevaarlijke Outriders. Schiet hem te hulp met de indrukwekkende War Machine Buster! Vuur het snelvuurgeschut en de knipraketten af. Grijp een Outrider vast met de sterke klauwen van de enorme mecha. Haal daarna de noppenschietende kanonnen eraf en vervolg het gevecht op de grond met War Machine.
De LEGO Marvel War Machine Buster - 76124 komt met 4 minifiguren, namelijk War Machine, Ant-Man en 2 Outriders. Met in totaal 362 onderdelen biedt deze grijze kunststof set uren speelplezier voor kinderen vanaf 7 jaar. Met afmetingen van 6 x 14 x 17 cm voor de War Machine Buster en 26 x 22 x 6 cm voor de verpakking, is dit een fantastische toevoeging aan elke LEGO-collectie.
De War Machine Buster beschikt over verschillende functies en accessoires, waaronder snelvuurgeschut, knipraketten, sterke klauwen en noppenschietende kanonnen. Deze set is niet alleen leuk voor kinderen, maar ook voor volwassenen die dol zijn op bouwen en spelen met bouwstenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel War Machine Buster - 76124 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Marvel War Machine Buster - 76124 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 149,99 op 04-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 120,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 337 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76124 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4993610 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 259 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016369069 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel War Machine Buster - 76124 aankoopt