LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276
- EAN: 5702017591377
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LEGO Marvel Venom Mech vs. Miles Morales (76276) laat jonge en meisjes vanaf 6 jaar spannende superhelden-avonturen met hun eigen handen weergeven. Het LEGO Marvel actiespeelgoed bevat een volledig verstelbare Venom mecha, 2 populaire minifiguren en coole webschietende accessoires. De bouwbare, verstelbare Venom mecha heeft beweegbare armen, benen en grijpklauwen die groot genoeg zijn om een minifiguur vast te houden. De borstkas kan open en biedt ruimte aan de piloot Venom. De set bevat ook een minifiguur van Miles Morales met 2 draagbare webschieters en een flexibel 'webtouw' dat op meerdere punten aan de bouwbare Venom mecha kan worden bevestigd. Kinderen kunnen de speelmogelijkheden uitbreiden door deze speelset te combineren met andere LEGO Marvel mecha uit het assortiment (apart verkrijgbaar). Voor nog meer digitaal plezier kunnen bouwers inzoomen, modellen draaien in 3D en hun voortgang bijhouden met behulp van de leuke, intuïtieve LEGO Builder app.
Kenmerken: Bouwbaar superheldenspeelgoed voor kinderen geef jongens en meisjes vanaf 6 jaar Marvel avonturen in handen met LEGO® Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales. Verstelbare mecha en minifiguren inclusief een bouwbare mecha met flexibele benen, armen en vingers, plus Miles Morales en Venom LEGO® minifiguren. Veel manieren om te spelen de Venom LEGO® minifiguur past in de cockpit van de mecha, waarvan de beweegbare ledematen verstelbaar zijn voor eindeloze speelmogelijkheden. Authentieke accessoires fans van bouwbaar LEGO® Marvel speelgoed kunnen een rollenspel spelen met de 2 draagbare webschieters en een flexibel 'webtouw' dat op meerdere punten aan de Venom mecha kan worden bevestigd. Cadeau voor kinderen trakteer fans van Venom, Miles Morales en superhelden op deze praktische speelset met een mecha en minifiguren. Breid het plezier uit dit bouwbare LEGO® Marvel speelgoed is compatibel met de vele andere LEGO Marvel sets (apart verkrijgbaar). Bouwbaar LEGO® Marvel speelgoed de uitgebreide reeks LEGO Marvel bouwspeelgoed is ontworpen voor eindeloze fantasierijke bouw- en speelmogelijkheden. Draagbaar speelplezier de verstelbare Venom mecha in deze 134-delige set is ca. 13 cm hoog: groot genoeg voor geweldige avonturen en klein genoeg om overal mee naartoe te nemen.
LEGO Marvel Venom Mech vs. Miles Morales (76276) laat jonge en meisjes vanaf 6 jaar spannende superheldenavonturen met hun eigen handen weergeven. Het LEGO Marvel actiespeelgoed bevat een volledig verstelbare Venom mecha, 2 populaire minifiguren en coole webschietende accessoires. De bouwbare, verstelbare Venom mecha heeft beweegbare armen, benen en grijpklauwen die groot genoeg zijn om een minifiguur vast te houden. De borstkas kan open en biedt ruimte aan de piloot Venom. De set bevat ook een minifiguur van Miles Morales met 2 draagbare webschieters en een flexibel 'webtouw' dat op meerdere punten aan de bouwbare Venom mecha kan worden bevestigd. Kinderen kunnen de speelmogelijkheden uitbreiden door deze speelset te combineren met andere LEGO Marvel mecha uit het assortiment (apart verkrijgbaar). Voor nog meer digitaal plezier kunnen bouwers inzoomen, modellen draaien in 3D en hun voortgang bijhouden met behulp van de leuke, intuïtieve LEGO Builder app. Een leuk Marvel cadeau voor kinderen vanaf 6 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Goodbricks Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Top1Toys kun je LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276 kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,67 voor LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276 is gemeten op 21-10-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 23-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,32. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76276 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 3578154 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017591377 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Venom mechapantser vs. Miles Morales - 76276 aankoopt