Vier de komst van nieuwe Marvel Studios film Spider-Man: No Way Home met de set LEGO® Marvel Spider-Man vs. Mysterio droneaanval (76184), speciaal ontworpen voor jonge Spider-Man fans vanaf 4 jaar. Laat jonge superhelden kennismaken met een wereld vol creatieve bouwmogelijkheden en avonturen met 3 LEGO Marvel minifiguren (Spider-Man, Nick Fury en Mysterio) plus een coole wagen en een drone die schijven afvuurt. Dankzij het speciale startsteenchassis kunnen ze de auto zelf bouwen. In de set vind je simpele bouwinstructies met speeltips. Of download de gratis LEGO Bouwinstructies app met digitale Instructions PLUS, waarmee kinderen hun set tijdens het bouwen kunnen draaien en visualiseren.
Er zit plezier voor het hele gezin in deze LEGO 4+ speelset. Terwijl volwassenen hun bouwvaardigheden doorgeven aan de volgende generatie, delen ze bijzondere mijlpalen in de ontwikkeling van hun beginnende bouwer. De LEGO® Marvel Spider-Man vs. Mysterio droneaanval (76184) is ontworpen om de fantasie, de behendigheid en het zelfvertrouwen bij het bouwen te ontwikkelen. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Inclusief populaire minifiguren Spider-Man, Nick Fury en Mysterio plus een bouwbare SUV, een gestolen robijn en een gepantserde drone met bijbehorende controller.
Wanneer Mysterio zijn drone gebruikt om een robijn te stelen, kunnen kinderen Spider-Man en Nick Fury helpen om hem een halt toe te roepen. Met de speciale startsteen kan het bouwen snel beginnen, zodat er meer tijd overblijft om te spelen. Deze LEGO® speelset is speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 4 jaar. Dankzij de startsteen en eenvoudige bouwstappen ontwikkelen kinderen belangrijke vaardigheden tijdens het bouwen en spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Marvel Spiderman vs. Mysterio Droneaanval - 76184 kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Spiderman vs. Mysterio Droneaanval - 76184 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Spiderman vs. Mysterio Droneaanval - 76184 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Marvel Spiderman vs. Mysterio Droneaanval - 76184 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 44,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 73 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Niet van toepassing |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 3578154 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016913019 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Spiderman vs. Mysterio Droneaanval - 76184 aankoopt