Met de LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 beleef je een spannende en creatieve kerstperiode. Deze bouwset bestaat uit 246 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar. De aanbevolen maximale leeftijd is 99 jaar. De afmetingen van het product zijn 262 mm in breedte, 705 mm in hoogte en 382 mm in lengte. Het materiaal waarvan de LEGO set is gemaakt, is kunststof. Bovendien is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit en kan het product niet zelfstandig met internet verbinden. De CE-markering is zichtbaar en de ondersteuning met updates is niet van toepassing. De set is een bouwset en veroorzaakt geen eWaste. Het MPN (Manufacturer Part Number) is 76293 en de EAN-code van de LEGO Marvel Spider-Man adventkalender is 5702017590035.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,49 voor LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 is gemeten op 20-03-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 246 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76293 |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 705 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017590035 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Spider-Man adventkalender 2024 - 76293 aankoopt