LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278
- EAN: 5702017590288
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:53:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Elke jonge superheld wil dit LEGO Marvel ruimteschip speelgoed voor kinderen. Met de Rockets Warbird vs. Ronan (76278) bouwset kunnen jongens en meisjes vanaf 8 jaar de Slag om Xandar uit Guardians of the Galaxy van Marvel Studios naspelen en door de ruimte vliegen op weg naar eindeloze eigen avonturen. Dit Marvel Studios Guardians of the Galaxy cadeau is ideaal voor filmliefhebbers en fans van geweldige vliegtuigen en bouwbaar superheldenspeelgoed.
Het ruimteschip heeft een cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur, 2 schieters met veermechanisme bovenop en een 6-noppenschieter onder elke vleugel. De set bevat 2 minifiguren: Rocket met een blaster en Ronan the Accuser met een cape en zijn krachtige Cosmi-Rod hamer. Voor nog meer digitaal plezier kunnen bouwers inzoomen, modellen draaien in 3D en hun voortgang bijhouden met behulp van de leuke, intuïtieve LEGO Builder app.
De afmetingen van het bouwbare Warbird actiespeelgoed zijn ongeveer 8 cm hoog, 15 cm lang en 24 cm breed. Deze bouwset bevat 290 onderdelen en biedt kinderen de mogelijkheid om creatief te bouwen en spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Dreamland kun je LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278 kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278 is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 08-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76278 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2470399 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 226 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 264 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017590288 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Rockets Warbird vs. Ronan - 76278 aankoopt