Geef Spider-Man fans en kinderen vanaf 8 jaar een grote verrassing: hun eigen Miles Morales. Met een hoogte van ca. 23 cm brengt deze bouwbare en draagbare LEGO Marvel Miles Morales figuur (76225) de actie uit de Marvel films naar de kinderkamer. Deze realistische collectible is gebaseerd op Miles Morales uit het Marvel Spider-Man Universum. De actiefiguur beschikt over web-elementen en is volledig verstelbaar, zodat kinderen hem kunnen laten bewegen tijdens urenlange spannende missies. Wanneer hij even niet door de straten slingert en schurken te grazen neemt, kunnen ze de beweegbare LEGO Marvel figuur op een mooi plekje neerzetten. Met LEGO Marvel constructie speelgoed kunnen fans van superhelden hun favoriete avonturen naspelen met de iconische Marvel Legends.
Geef Spider-Man fans een grote verrassing: hun eigen Miles Morales. Met een hoogte van ca. 23 centimeter is deze bouwbare LEGO Marvel Miles Morales figuur een draagbaar bouwmodel om allerlei avonturen uit de Marvel films na te spelen. Net zoals in het echt! Deze realistische versie is gebaseerd op Miles Morales uit het Marvel Spider-Man Universum. Hij is volledig verstelbaar en beschikt over webelementen, zodat kinderen de figuur kunnen laten bewegen tijdens urenlange spannende missies. Wanneer hij even niet door de straten slingert en schurken aanpakt, kunnen ze de flexibele figuur op een mooi plekje neerzetten. En in de gratis LEGO Bouwinstructies app kunnen kinderen het model tijdens het bouwen bekijken, draaien en erop inzoomen, waardoor het bouwproces nog leuker en interactiever wordt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Marvel Miles Morales - 76225 kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Miles Morales - 76225 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Miles Morales - 76225 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Marvel Miles Morales - 76225 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 40,99 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 26,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 238 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Miles Morales |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76225 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 3578154 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154657 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Miles Morales - 76225 aankoopt