Lego Super Heroes Iron Man Wapenkamer 76216. Ontdek de spannende wereld van Iron Man met de Lego Super Heroes Iron Man Wapenkamer 76216. Bouw je eigen wapenkamer en help Iron Man om de wereld te beschermen tegen gevaarlijke schurken. Met deze set kun je de iconische wapens van Iron Man bouwen, zoals de repulsorstralen en de raketschoenen. Gebruik je verbeelding en creëer je eigen avonturen met Iron Man en zijn geweldige wapens.
De Lego Super Heroes Iron Man Wapenkamer 76216 is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en bevat 258 stukjes. De set wordt geleverd met een Iron Man minifiguur en diverse accessoires. Bouw de wapenkamer en beleef eindeloos speelplezier met deze coole Lego set!
Deze LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer (76216) set zit boordevol authentieke details, coole functies en iconische minifiguren. Kinderen vanaf 7 jaar die fan zijn van de Marvel Studios' Infinity Saga zullen dit unieke constructiespeelgoed geweldig vinden. Deze uitgebreide LEGO Iron Man speelset bestaat uit de wapenkamer waar Tony Stark zijn beroemde high tech uitrusting bewaart: de klassieke MK3, MK25 en MK85 Iron Man pakken. In de wapenkamer is ook een werkplaats te vinden, waar kinderen de pakken kunnen repareren met gereedschap. Door de superheld op het draaiende platform te zetten kunnen ze zijn pak verwisselen. De set bevat daarnaast 3 holografische afbeeldingen, een sportwagen, een robotarm en talloze accessoires. Kinderen krijgen er beroemde LEGO Iron Man minifiguren bij, waaronder Tony Stark, Pepper Potts, Nick Fury, War Machine en Whiplash.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer - 76216 kopen voor de prijs van € 119,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer - 76216 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer - 76216 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,24 voor LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer - 76216 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 127,50 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 80,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 496 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76216 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4568107 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154596 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Iron Man Wapenkamer - 76216 aankoopt