Verdedig Venetië tegen een droneaanval met Happy Hogan, Nick Fury, Mysterio, Spider-Man en de geweldige Starkstraaljager! Pas de vleugels aan en ga de lucht in. Bestuur deze hightech straaljager vanuit de dubbele cockpit met Happy Hogan en Nick Fury. Ontwijk de 2 noppenschietende drones en schiet terug met de noppenschieters van de straaljager. Maak vervolgens het luik open om de energiebommen af te werpen of om Spider-Man slingerend in actie te laten komen!
De LEGO Marvel Iron Man Tony Stark Jet Set is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en heeft geen batterijen nodig. De set bevat 4 minifiguren en heeft in totaal 1 onderdeel. Met een kleurrijke multicolor afwerking en CE-markering is dit bouwsetje een eyecatcher voor fans van Spider-Man.
De afmetingen van het product zijn 15 cm in breedte, 10 cm in hoogte en 5 cm in lengte. De verpakking heeft een breedte van 262 mm, een hoogte van 73 mm en een lengte van 381 mm, met een gewicht van 0.84 kg. Het materiaal is kunststof en het speelgoedthema is Film, TV en Muziek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Marvel - Iron Man Tony Stark Jet - Avengers - Spiderman - 76130 kopen voor de prijs van € 114,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel - Iron Man Tony Stark Jet - Avengers - Spiderman - 76130 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel - Iron Man Tony Stark Jet - Avengers - Spiderman - 76130 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 48,74 voor LEGO Marvel - Iron Man Tony Stark Jet - Avengers - Spiderman - 76130 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 128,65 op 02-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 79,91. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76130 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Spider-Man |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016369724 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel - Iron Man Tony Stark Jet - Avengers - Spiderman - 76130 aankoopt