LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255
- EAN: 5702017419725
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap aan boord van het LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians (76255) en laat je verbeelding de vrije loop! Dit bouwspeelgoed is geïnspireerd op de Marvel Studios film Guardians of the Galaxy Volume 3 en biedt eindeloos speelplezier voor kinderen vanaf 10 jaar. Het ruimteschip is voorzien van een cockpit die ruimte biedt aan 3 minifiguren, een geheime ruimte voor een extra figuur, en opbergruimtes voor wapens en accessoires. Daarnaast zijn er 2 kleine ruimteschepen die kunnen worden losgemaakt van het hoofdschip. Kinderen kunnen hun favoriete scènes uit de film naspelen of hun eigen galactische avonturen bedenken met de minifiguren Mantis, Drax, Star-Lord, Nebula en Adam Warlock.
Dit indrukwekkende ruimteschip kan door de ruimte 'gevlogen' worden en staat prachtig op de standaard in elke kinderkamer. Met de LEGO Builder app kunnen kinderen hun bouwwerk in 3D bekijken en modellen draaien, wat een extra digitale dimensie toevoegt aan het speelplezier. Het ruimteschip is niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook om tentoon te stellen. Deze set is het perfecte cadeau voor fans van Marvel en superhelden, met maar liefst 1108 onderdelen om te bouwen en te ontdekken. De afmetingen van het ruimteschip op standaard zijn ongeveer 31 cm hoog, 21 cm lang en 26 cm breed.
Kinderen kunnen zich urenlang vermaken met de LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians set, die voorzien is van 5 minifiguren en talloze accessoires en wapens om mee te spelen. De set stimuleert de verbeelding, creativiteit en bouwvaardigheden van kinderen en biedt een unieke speelervaring in het Marvel universum. Een geweldig cadeau voor zowel jongens als meisjes vanaf 10 jaar die dol zijn op avontuur, actie en superhelden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Dreamland Toychamp Alternate
- Bij Alternate kun je LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255 kopen voor de prijs van € 71,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,00 voor LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 93,50 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 58,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76255 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 70.5 mm |
| Product lengte | 480 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 376 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017419725 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Het schip van de nieuwe Guardians of the Galaxy Constructie Speelgoed Set - 76255 aankoopt