LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253
- EAN: 5702017419701
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de spannende wereld van de Guardians of the Galaxy met het LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253. Kinderen vanaf 7 jaar kunnen nu zelf de actie uit de Marvel Studios film beleven door het hoofdkwartier van Groot en Star-Lord te bouwen en hun eigen superheldenavonturen te plannen.
Dit bouw- en speelgoedsetje bevat alle coole functies en technologie uit de film, waardoor kinderen zich echt in het universum van Guardians of the Galaxy kunnen wanen. Met gereedschap, technologische accessoires en een tafel om strategieën te bedenken, is dit hoofdkwartier de ideale plek voor het plannen van missies en het naspelen van favoriete scènes uit de film.
De set bestaat uit 67 onderdelen en is een geweldig cadeau-idee voor jonge Marvel-fans die van bouwen houden. Door de samenwerking met de superhelden kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en hun eigen unieke avonturen bedenken. Bovendien kunnen ze met de LEGO Builder app digitaal aan de slag en hun bouwvoortgang bijhouden in een creatieve 3D-wereld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253 kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 9,99 op 06-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76253 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 122 mm |
| Product hoogte | 46 mm |
| Product lengte | 141 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017419701 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Guardians of the Galaxy Volume 3 Hoofdkwartier Constructie Speelgoed - 76253 aankoopt