LEGO Marvel De Avengers Quinjet (76248) is een authentieke versie van het iconische superheldenvliegtuig. Kinderen van 9 jaar en ouder beleven eindeloos speelplezier met dit constructie speelgoed, terwijl ze bouwen en door het universum reizen tijdens eindeloze Avengers avonturen. Deze LEGO Marvel Avengers Infinity Saga set bevat een gedetailleerde versie van het beroemde ruimteschip Quinjet uit de Marvel Avengers films. Het vliegtuig heeft een cockpit die open kan, ruimte voor passagiers en een achtergedeelte, plus een inklapbaar onderstel en verstelbare vleugels. Bij het Marvel Avengers verzamelitem zijn accessoires en 5 beroemde minifiguren inbegrepen: Black Widow, Thor met zijn hamer, Iron Man, Captain America met zijn schild en Loki met zijn scepter. Na het fantasierijke speelplezier ziet het Avengers model er geweldig uit op zijn standaard in elke kinderkamer. Het uitgebreide assortiment LEGO Marvel constructie speelgoed stimuleert kinderen om hun creativiteit te gebruiken door te bouwen en fantasierijk te spelen met inspirerende personages en innovatieve functies. Dit indrukwekkende LEGO voertuig is een fantastisch Marvel Avengers cadeau voor fans van de machtigste superhelden ter wereld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je LEGO Marvel De Avengers Quinjet, Infinity Saga Set - 76248 kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel De Avengers Quinjet, Infinity Saga Set - 76248 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel De Avengers Quinjet, Infinity Saga Set - 76248 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,97 voor LEGO Marvel De Avengers Quinjet, Infinity Saga Set - 76248 is gemeten op 25-12-2024. De hoogste prijs was € 99,99 op 24-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 40,02. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 795 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76248 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017419671 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel De Avengers Quinjet, Infinity Saga Set - 76248 aankoopt