LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211
- EAN: 5702017154251
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LEGO Marvel Shuri's Sunbird (76211) ziet er supercool uit en is geweldig om mee te spelen. Verras Black Panther fans van 8 jaar en ouder met dit bouwbare vliegtuig en kijk hoe hun fantasie de hoogte in schiet! Prachtig om mee te spelen en neer te zetten Dit indrukwekkende model is een authentieke versie van de Sunbird, het fantastische vliegtuig van Shuri uit de Marvel Studios film Black Panther: Wakanda Forever. Dit veelzijdige, indrukwekkende superheldenvliegtuig beschikt over 2 enorme motoren met kogelgewrichten, zodat kinderen ze op allerlei manieren kunnen kantelen en draaien. De scharnierende vleugels kunnen naar voren en naar achteren worden geklapt. Achterin is ruimte voor Shuri's handwapens en aan de voorkant vind je 2 noppenschieters. De set is inclusief 4 minifiguren - Shuri, Ironheart MK1, Nakia en Attuma - samen met hun coole wapens en accessoires. Met LEGO Marvel constructie speelgoed bouwen fans van superhelden herkenbare omgevingen, voertuigen en coole replica's van hun favoriete personages uit de Marvel Studios' films, zoals Spider-Man, Iron man of The Avengers. Ben je op zoek naar een leuk kerstcadeau of een verjaardagscadeau-idee voor een Marvel-fan? Met deze veelzijdige bouwset met Black Panther constructie speelgoed voor kinderen zit je zeker goed! Afmetingen: de Sunbird is ca. 7 cm hoog, 27 cm lang en 26 cm breed. Bevat 355 onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Dreamland kun je LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211 kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,24 voor LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 43,90 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,66. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 355 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76211 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 606055491 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.64 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154251 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Black Panther Shuri's Sunbird - 76211 aankoopt