Breng een ode aan de Infinity Saga van Marvel Studios met LEGO® Marvel Thors Hamer (76209). Dit hoogwaardige displaymodel is speciaal ontworpen voor volwassen modelbouwers en weet de stijl en sfeer van het Marvel Cinematic Universe op een geweldige manier na te bootsen. Een blijvende herinnering aan een epische saga. Marvel fans zullen dit model onmiddellijk herkennen als Mjölnir, het magische wapen dat zijn impact heeft achtergelaten in de Infinity Saga van Marvel Studios, die bestaat uit maar liefst 23 films. Het ca. 46 cm hoge model van de iconische hamer staat op een standaard met een informatieplaatje met daarop het woord Mjölnir en het logo van de Infinity Saga. Er is ook een minifiguur van Thor, plus een bijzondere functie in de kop van de hamer. Achter het luikje vind je een opbergruimte voor de micromodellen van de Infinity Gauntlet, Tesseract en Odins vuur. Met maar liefst 979 onderdelen beleef je met dit uitdagende en boeiende model volop bouwplezier met een fraai resultaat.
Authentieke hamer van Thor breng een ode aan de Infinity Saga van Marvel Studios met LEGO® Marvel Thors Hamer (76209), een imposant bouw- en displaymodel voor volwassenen. Leuke extra's: het model staat stevig op een standaard met een informatieplaatje. De set bevat ook een minifiguur van Thor en 3 micromodellen: de Infinity Gauntlet, Tesseract en Odins vuur. Ontsnap naar een andere wereld en ga helemaal op in dit boeiende bouwproject en zet het displaymodel daarna op een mooi plekje neer. Zo ademt je huis nog jarenlang de sfeer van het Marvel Cinematic Universe.
Word een superheld met dit bouw- en displaymodel dat een fantastisch cadeau is voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid voor volwassen Marvel fans en modelbouwers. Maak iets bijzonders met dit gedetailleerde model van ca. 46 cm hoog en 29 cm breed, een interessante blikvanger voor in huis of op kantoor. Ontspan je en kom tot rust met het assortiment hoogwaardige LEGO® sets voor volwassenen die een boeiende bouw- en displayervaring bieden die nog lang nadat het model af is voortduurt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 kopen voor de prijs van € 269,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 263,75 voor LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 340,00 op 03-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 76,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 979 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76209 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4993610 10708194 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 476 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.98 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017189673 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Avengers Thors Hamer - 76209 aankoopt