Verras een Marvel Avengers fan met het LEGO Marvel Hulk mechapantser (76241) boordevol actie. Deze machtige, beweegbare mecha brengt reusachtige Marvel avonturen tot leven in de handen van kinderen vanaf 6 jaar. Kinderen plaatsen de Hulk LEGO minifiguur in de cockpit van de mecha, klaar om de gigantische vechtmachine naar zijn volgende missie te brengen. De volledig verstelbare mecha heeft beweegbare armen, benen en vingers, zodat hij steeds in een andere houding kan worden geplaatst voor eindeloze mogelijkheden om te spelen en neer te zetten. Een 'stenen' pilaar inspireert fantasierijke actie. Voor extra digitaal plezier is er de LEGO Builder app met intuïtieve zoom- en draaifuncties waarmee kinderen hun model kunnen visualiseren terwijl ze het bouwen.
Met LEGO Marvel constructie speelgoed stappen kinderen in de schoenen van hun favoriete superhelden, zoals de Hulk, Spider-Man en Iron Man. Deze set met een uniek LEGO Marvel collector's item is een fantastisch cadeau-idee voor kinderen die helemaal weg zijn van Marvel Avengers en van stoere mecha figuren. Afmetingen: ca. 12 cm hoog. Bevat 138 onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Marvel Avengers Marvel Hulk mechapantser - 76241 kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Marvel Avengers Marvel Hulk mechapantser - 76241 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Marvel Avengers Marvel Hulk mechapantser - 76241 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,22 voor LEGO Marvel Avengers Marvel Hulk mechapantser - 76241 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 30,00 op 18-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,78. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Bouwplaats Dieren Dierentuin Dinosaurussen Draken Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Leger Piraten Safari Sport Vakantie |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-lego@benelux.com |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Hulk Mech |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76241 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 1396627 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Bouwplaats Dieren Dierentuin Dinosaurussen Draken Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Leger Piraten Safari Sport Vakantie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type STEM-speelgoed | Art Engineering Mathematics Science Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 194 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017419619 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Marvel Avengers Marvel Hulk mechapantser - 76241 aankoopt