Stap in het Star Wars universum met de Lego 7868 Mace Windu's Jedi Starfighter! Met 309 bouwstenen kun je dit legendarische ruimteschip zelf in elkaar zetten en spannende avonturen beleven. De set bevat een coole Mace Windu minifiguur, perfect voor zowel Star Wars fans als Lego liefhebbers. Ontdek de kracht van de Jedi terwijl je je eigen sterrenstelsels bouwt.
De Lego 7868 Mace Windu's Jedi Starfighter is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar, met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Hierdoor is het speelgoed zowel voor de jongere als oudere fans van de franchise aantrekkelijk. De set bevat in totaal 5 minifiguren en is een geweldige toevoeging aan elke Star Wars verzameling.
Dit speelgoedthema, gericht op ruimtevaart, brengt de magie van Star Wars tot leven in je eigen huis. Met een kleurrijke en gedetailleerde uitstraling en een CE-kwaliteitslabel, ben je verzekerd van een hoogwaardig product. De verpakking heeft afmetingen van 26.2 cm x 4.7 cm x 38.2 cm en een gewicht van 0.91 kg.
Met de Lego 7868 Mace Windu's Jedi Starfighter kunnen kinderen en volwassenen samen genieten van het bouwproces en eindeloze speelmogelijkheden. Laat je fantasie de vrije loop en ga op avontuur in een sterrenstelsel ver, ver weg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego Mace Windu's Jedi Starfighter 7868 kopen voor de prijs van € 399,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego Mace Windu's Jedi Starfighter 7868 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Mace Windu's Jedi Starfighter 7868 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 399,95 voor Lego Mace Windu's Jedi Starfighter 7868 is gemeten op 16-01-2026. De hoogste prijs was € 999,00 op 14-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 599,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 309 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Gewonnen prijzen | NVT |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4588499 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 26.2 cm |
| Verpakking hoogte | 4.7 cm |
| Verpakking lengte | 38.2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014734319 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Mace Windu's Jedi Starfighter 7868 aankoopt