Daag je vrienden en familie uit voor een spelletje LEGO® mens-erger-je-niet! Maak een klassiek bordspel van LEGO® stenen, pak de minifigurenteams erbij en laat het spel beginnen! Dit leuke spel 40198 LEGO® mens-erger-je-niet omvat 16 minifiguurspelers verdeeld over 4 teams, een kleurrijk speelveld met 4 team-velden die elk een ander seizoen voorstellen en een bouwbare nummerdraaier.
De set omvat een mens-erger-je-niet-spelbord om zelf te bouwen, verdeeld in 4 verschillende zones die elk een ander seizoen voorstellen, plus een bouwbare nummerdraaier. Bevat eenvoudig te begrijpen geschreven en getekende spelregels. Inclusief 16 minifiguurspelers, 4 per team. Het LEGO® mens-erger-je-niet speelbord is ca. 25 x 25cm.
Dit LEGO® Ludo spel is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar tot een leeftijd van 99 jaar. Het bevat 389 bouwstenen en heeft afmetingen van 26 cm breed, 5.3 cm hoog en 38 cm lang. De verpakking van het spel heeft afmetingen van 256 mm breed, 60 mm hoog, 385 mm lang en weegt 0.76 kg. Het materiaal van de LEGO set is kunststof en het is een bouwset met de MPN (Manufacturer Part Number) 40198.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO - Ludo spel kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO - Ludo spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO - Ludo spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor LEGO - Ludo spel is gemeten op 21-06-2025. De hoogste prijs was € 109,99 op 31-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 55,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 16 |
| Aantal onderdelen | 389 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | groen geel blauw rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40198 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 5.3 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016123531 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO - Ludo spel aankoopt